DISCOVER LOGIN
CONCERTS FESTIVALS SPORTS NIGHTLIFE THEATER

Wiesz, że Wiem: Spektakl Komediowy

Saturday, 17 Apr 2021 @ 18:00 Past Event
Wiesz, że Wiem: Spektakl Komediowy
{"https:\/\/9968c6ef49dc043599a5-e151928c3d69a5a4a2d07a8bf3efa90a.ssl.cf2.rackcdn.com\/8_77_c-10.jpg":"Ambitious Creative Co. - Rick Barrett on Unsplash^:^https:\/\/unsplash.com\/photos\/HnUHOBuJ7s4^:^https:\/\/unsplash.com\/license"}
Klikając kup bilet z telefonu lub tableta masz problem z wyborem miejsc, to skorzystaj z dowolnej przeglądarki na komputerze. Aby wybrać miejsce kliknij BUY ON MAP

kontakt do organizatora: 07879871032 lub events@cityheroesmedia.co.uk (W razie problemów z zakupem biletów prosimy o kontakt z organizatorem)

POLUB NASZA Facebook Page ,gdzie znajdziesz informacje o kolejnych wydarzeniach lub wejdz na www.polskiepremiery.co.uk

UWAGA specjalna oferta dla firm, które chcą pojawic sie jako partner podczas premiery!

Adres spektaklu: The Logan Hall, 20 Bedford Way, London WC1H 0AL

Obsada: Magdalena Lamparska, Ilona Wrońska, Michał Czernecki, Leszek Lichota

Drzwi otwieramy: 17:30, start spektaklu 18:30Czas trwania: 95 minutOpis spektaklu: wkrótce podamy dokładne informacje

Wiesz, że wiem opis spektakluZastanawialiście się kiedyś, co sądzą o was przyjaciele? Wydaje wam się, że możecie sobie wszystko powiedzieć? Myślicie, że nie macie przed sobą nic do ukrycia?Możecie mocno się rozczarować. Niestety, prawda bywa bolesna.Jednak nie ma co załamywać rąk. Zamiast ronić łzy, można zabawić się kosztem naszych nie do końca serdecznych przyjaciół. Oni się zaczerwienią, zestresują i spocą, a gdy już atmosfera będzie niebywale gorąca i emocje sięgną zenitu, to zapytacie ich: wiecie, że wiemy?. Ich miny bezcenne. To ryzykowna i niebezpieczna gra, ale warte swojej ceny. Jak to mówią kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana! Zemsta może być naprawdę słodka.Przekonali się o tym Patrycja, Piotr, Alicja i Karol bohaterowie spektaklu Wiesz, że wiem. Umówili się na wspólną kolację, na której miało być, jak zawsze przy takich okazjach, miło i sympatycznie. Pech chciał, że przed spotkaniem przez przypadek jedni dowiedzieli się, co ci drudzy o nich naprawdę myślą. No i nie było ani miło, ani sympatycznie.Znakomita komedia z plejadą polskich gwiazd (Leszek Lichota, Magdalena Stużyńska/Ilona Wrońska, Michał Czernecki/Przemysław Sadowski, Magdalena Lamparska/Anna Oberc) nie tylko bawi, ale też sporo mówi o relacjach międzyludzkich. No i przestrzega lepiej być szczerym niż miłym, bo kłamstwo ma bardzo krótkie nogi.

*UWAGA ORGANIZATOR MOŻE WYSYLAC DO PANSTWA INFORMACJE O NADCHODZACYCH EVENTACH*ORGANIZATOR MOZE ZMIENIC GODZINE, DATE ROZPOCZECIA PRZEDSTAWIENIA ORAZ MIEJSCE*ORGANIZATOR NIE PRZYJMUJE ZWROTOW BILETOW, LECZ ZEZWALA NA DALSZA SPRZEDAZ BILETOW OSOBOM TRZECIM*ORGANIZATOR NIE ODPOWIADA ZA ODWOLANY SPEKTAKL Z PRZYCZYN NIEZALEZNYCH OD ORGANIZATORA (powódź, pożar, warunki pogodowe,pandemia).
Have an issue with this listing? Report it here.
0
0
X
playlist Close
arrow
Click
- Playlist
Click Click
Click